„Bądź krok przed innymi”. Absolvent Talent Days w łódzkiej hali EXPO

Największe targi pracy i praktyk zawodowych w Polsce odbędą się w łódzkiej hali Expo już 2 kwietnia! Ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż – to nie lada gratka dla absolwentów uczelni wyższych oraz studentów, którzy już zaczęli planować swoją karierę i chcą podbijać rynek pracy. Tegorocznej, wiosennej, edycji Absolvent Talent Days przyświecać będzie idea „bądź krok przed innymi”. Czy potrzeba lepszej zachęty do skutecznego wejścia na drogę kariery?

Nowoczesne metody rekrutacji

Absolvent Talent Days to innowacyjny sposób na rzetelną rekrutację zbędnych dodatków i ceremonii. To także zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające nawiązanie współpracy miedzy potencjalnymi pracodawcą i pracownikiem „tu i teraz”. Targi Absolvent Talent Days to w końcu wystąpienia znanych osób oraz warsztaty z wartościowymi certyfikatami i spotkania z liderami opinii.

Duży wybór – dla pracodawców i pracowników

W tegorocznej, XI edycji wydarzenia, weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znajdą się firmy działające na całym świecie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Uczestnicy targów będą mieli okazję spotkać przedstawicieli najważniejszych firm na rynku, prezesów i managerów polskich oraz zagranicznych firm, ekspertów HR, a nawet… gwiazdy popkultury.

Absolvent Talent Days na stałe zagościło w kalendarzu targowym hali EXPO Łódź, co osobiście traktuję jako sukces naszego zespołu. Rynek pracy staje się coraz bardziej elastyczny względem potencjalnych pracowników, a co za tym idzie – rekruterzy muszą się bardziej starać, by przyciągnąć uwagę młodych ludzi. Organizatorzy ATD zdają sobie z tego sprawę i doskonale się do takich warunków przystosowują – dowodem na to jest niesłabnąca frekwencja zarówno studentów jak i pracodawców podczas kolejnych edycji tego wydarzenia w naszym obiekcie – komentuje prezes hali, Anna Adamska-Makowska.

Pracodawcy wyrównują szanse

Organizatorzy Absolvent Talent Days otwierają się w tym roku również na osoby głuche. Dzięki współpracy z firmą Sevenet S.A. w trakcie Targów powstanie specjalna strefa „Komunikacja bez barier”, w której osoby niesłyszące będą mogły porozmawiać z pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online.

Absolvent Talent Days to największe targi pracy w Polsce przeznaczone dla studentów i młodych absolwentów. W trakcie wydarzenia uczestnicy mają okazję poznać setki ofert pracy z różnych branż, wysłuchać debat profesjonalistów, wziąć udział w szkoleniach z zakresu „career building”, a nawet wykonać profesjonalne zdjęcia do CV! Wszystko to okraszone będzie dobrą zabawą, obiecującym networkingiem i niezapomnianymi doświadczeniami!