Możliwości zatrudniania cudzoziemców przez polskich przedsiębiorców IT

Serdecznie zapraszamy na darmowe webinarium współorganizowane wraz z Awareson dedykowane wszystkim polskim przedsiębiorcom IT, którzy zatrudniają cudzoziemców lub chcą nawiązać współpracę z pracownikami z zagranicy lub zastanawiają się nad taką możliwością.

Spotkanie online poprowadzą wykwalifikowani eksperci: Piotr Grochowski oraz Anna Szczepowska. Opowiedzą o możliwościach prawnych oraz o praktycznych aspektach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców w branży IT.

Piotr Grochowski specjalizuje się w prawie własności intelektualnej i nowych technologii, prawie gospodarczym, w tym prawie umów gospodarczych. Posiada także wiedzę z zakresu prawa ochrony danych osobowych oraz relokacji pracowników-cudzoziemców. Doradza w szczególności klientom z branży IT i nowych technologii, tworząc i negocjując wszelkie umowy z zakresu działalności tej branży. Podczas webinarium omówi m.in.:

  • projekty ułatwiające zatrudnianie specjalistów IT w Polsce,
  • ułatwienia ustawowe skierowane do ukraińskich obywateli,
  • ostatnie zmiany w prawie związane z zatrudnianiem pracowników,
  • ulgi podatkowe dla branży IT.

 

Z kolei Anna Szczepowska to ekspertka ds. międzynarodowego rynku pracy IT oraz współzałożycielka i CEO Awareson, specjalistycznej agencji rekrutacyjnej i outsourcingowej dostarczającej innowacyjne rozwiązania IT dla biznesu. Dzięki jej wieloletniej wiedzy i imponującemu doświadczeniu wielu przedsiębiorców nawiązało współpracę z najlepszymi europejskimi specjalistami IT. Jej obecność na spotkaniu to niebywała szansa, by poznać wszystkie praktyczne aspekty związane z zatrudnianiem zagranicznych ekspertów.