PragmaGO: Partner finansowy dla e-commerce

partner finansowy

Prowadzenie własnego sklepu internetowego niesie za sobą wiele wyzwań i zagrożeń. W tym momencie liczba tego rodzaju przedsięwzięć biznesowych jest niezwykle duża, dlatego też prowadzący je przedsiębiorcy powinni inwestować w szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. w zakresie dostępnych form płatności. Wielu klientów ceni sobie np. możliwość zrobienia zakupów na raty. W poniższym artykule przedstawiamy, jakiego rodzaju propozycje dla podmiotów z branży e-commerce posiada firma Pragmago. Zapraszamy do wnikliwej lektury.

Oferta PragmaGO – najważniejsze informacje 

Prowadzenie własnego biznesu w ramach sektora e-commerce obecnie nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Poziom konkurencji od lat jest niezwykle wysoki, dlatego też przedsiębiorcy prowadzący takie przedsięwzięcia muszą nieustannie podążać za dynamicznie zmieniającymi się trendami a także wsłuchiwać się w potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Jeśli o tym się zapomni, wówczas osiągnięcie sukcesu, zdobywanie kolejnych rynków oraz wzrost zaufania ze strony klientów może być bardzo trudne do uzyskania. 

Jakie konkretnie działania mogą podejmować właściciele e-sklepów w celu zwiększenia swoich przewag względem konkurencji? W sposób szczególny należy tu wspomnieć o dostępności zróżnicowanej gamy rozwiązań płatniczych. Chodzi o to, by klienci mogli płacić za kupowane przez siebie towary i usługi na szereg zróżnicowanych sposobów, ponieważ dzięki temu wzrasta ich wygoda i zadowolenie. Jedną z firm, która oferuje szeroką gamę rozwiązań płatniczych dla podmiotów działających w sektorze e-commerce, jest PragmaGO. 

Raty dla biznesu – doskonały wybór dla właścicieli e-sklepów 

Wśród propozycji PragmaGO w sposób szczególny wyróżniają się raty dla biznesu. Jest to doskonała opcja dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, którzy chcieliby zagwarantować swoim klientom biznesowym możliwość zakupów na dogodne raty. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorca nie musi angażować własnego kapitału, ponieważ ta część układanki jest po stronie PragmaGO.

W praktyce wygląda to następująco: kupujący składa zamówienie z wyborem opcji płatności na raty, a z kolei sprzedający otrzymuje środki od razu od PragmaGO. Warto nadmienić, że liczba rat dla klientów może być mocno zróżnicowana i wynieść 3, 6, 9, 12, 24 bądź nawet 36. Z kolei kwota możliwego do uzyskania odnawialnego limitu wynosi aż 100 000 zł. 

Finansowanie dostawców od PragmaGO – na czym to polega? 

Kolejną niezwykle popularną propozycją od PragmaGO, która cieszy się dużym uznaniem ze strony właścicieli e-sklepów, jest finansowanie dostawców. Czym dokładnie się to wyróżnia? Polega to na tym, że przedsiębiorca może zaoferować swoim dostawcom natychmiastową płatność, jednak bez angażowania własnych środków finansowych.

Za sfinansowanie faktur w takim układzie odpowiada firma PragmaGO. Z kolei obowiązkiem przedsiębiorcy jest opłacenie należności wobec PragmaGO zgodnie z odpowiednim harmonogramem, który zostanie przyjęty wcześniej. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty PragmaGO można znaleźć na https://pragmago.tech/pl/