Prowadzisz firmę, a nie wiesz jak pozyskać nowych klientów?

Na obecnym rynku gdzie spotykają się kupujący i sprzedający bardzo istotną role odgrywa reklama. To ona wytwarza w potencjalnym kliencie chęć zakupu – potrzebę, którą człowiek chce zaspokoić. Reklama dociera do bardzo dużej grupy ludzi a zatem pozyskuje dla nas nowych klientów.

Wystarczy tylko dobrze rozreklamować produkt a klienci sami do nas przyjdą i dokonają zakupu. Obecnie na rynku powstaje coraz to nowa agencja reklamowa, która z chęcią pomoże nam przyciągnąć klientów. W takim biurze to my sami decydujemy jaki typ reklamy umieścimy czy to będzie bilbord czy reklama w radiu.

Specjaliści od tego typu lokowania produktów podpowiedzą nam co będzie bardziej korzystne i dobiorą do naszej firmy specjalny plan reklamowy, który będzie polegał na sukcesywnym dotarciu do odbiorcy. Natomiast to my będziemy ostatecznie decydować o reklamie, jednak należy podkreślić że wszystko zależy od budżetu jaki przeznaczymy na ten właśnie środek promocji firmy i produktu.

Musimy wiedzieć iż za 30 sekundowy spot reklamowy w popularnym radiu zapłacimy około 150 zł ale jeśli chcemy go wyemitować w tak zwanych ”godzinach szczytu radiowego” (gdzie liczba słuchaczy jest największa) cena za taki spot wzrośnie nawet trzykrotnie.

Więc wszystko zależy od naszego budżetu ale czego się nie robi by osiągnąć zysk? Jeśli jednak sami zrobimy reklamę nie będzie to złym pomysłem, tylko trzeba zadać sobie pytanie: Czy specjaliści nie zrobią tego lepiej?