Ręczniki reklamowe – kto powinien w nie zainwestować?

Ręczniki reklamowe to wysokiej jakości produkty użytkowe, które doskonale sprawdzają się szczególnie w kilku branżach. Jakich?

Dlaczego warto postawić na ręcznik reklamowy?

Ręcznik reklamowy to produkt, który w bardzo ciekawy sposób, nienachalnie pomaga promować nazwę firmy. Każdy, kto korzysta z takiego ręcznika, może nieświadomie powiązać komfort korzystania z niego z nazwą firmy. Wycierając ręce w przyjemny w dotyku, pachnący ręcznik, można zakodować sobie w głowie profesjonalizm firmy, dzięki której można go dotykać — i o to właśnie chodzi! Ręczniki reklamowe są zatem produktem, który można wykorzystać w codziennej pracy z klientami, którym będzie można je podsunąć.

Gdzie najczęściej używa się ręczników reklamowych?

Efektowne ręczniki reklamowe z haftem najczęściej używa się w luksusowych hotelach. Idealnie białe, z delikatnie wyhaftowaną nazwą hotelu, puszyste i zachęcające do użycia po kąpieli, doskonale sprzyjają marketingowi. Są również jednym z najczęściej kradzionych z hoteli przedmiotów — warto mieć to na uwadze, wybierając dostawcę ręczników oferującego stosunkowo niskie ceny, aby ich personalizacja była pomimo tego wciąż opłacalna. Oprócz tego ręczniki reklamowe są używane również na siłowniach — najczęściej jako gadżet oferowany w sprzedaży osobom trenującym lub wręczanym jako nagroda w różnych konkursach czy loteriach. Wybierając ręczniki reklamowe z haftem logo klubu fitness, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego są one wykonane – aby zaoferować swoim klientom specjalnie szybkoschnące tkaniny, idealne przy wyciskających pot treningach.

Gdzie jeszcze można wykorzystać reklamowe ręczniki?

Innym miejscem, w którym idealnie sprawdzają się wielorazowe ręczniki z pięknym haftem, mogą być salony fryzjerskie. Używa się ich tam wiele do mycia głowy klientkom, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią kolorystykę, spójną z identyfikacją wizualną firmy, oraz piękne wyhaftowane logo. Najlepszym sposobem wykonania logo będzie właśnie haft, z uwagi na jego trwałość. Ręczniki w takich miejscach są prane codziennie w wysokich temperaturach, co należy mieć na uwadze, wybierając rodzaj nadruku. Również wszelkie SPA, gabinety odnowy biologicznej i gabinety kosmetyczne z pewnością zyskają na zamówieniu wyjątkowego, personalizowanego nadruku na miękkich bawełnianych ręcznikach do swojej firmy. Klientki i klienci, którzy korzystają z tego typu wymienionych przybytków, bardzo cenią sobie profesjonalizm i wkład firmy w estetykę. Dlatego właśnie warto zainwestować w nośniki reklamy, które podświadomie pozwolą zapamiętać firmę jako efektowną i profesjonalną.